Omniva logo Užsakymo pristatymas į Omniva paštomatą Užsakymo suma iki 40 Eur 2,00 Eur
Užsakymo suma viršija 40 Eur Nemokamai
Venipak logo Užsakymo pristatymas į Venipak paštomatą Užsakymo suma iki 40 Eur 2,00 Eur
Užsakymo suma viršija 40 Eur Nemokamai
DHL logo Užsakymo pristatymas per DHL kurjerį Siuntimo kaina automatiškai apskaičiuojama užsakymo formavimo metu, įvedus prekių pristatymo adresą.

Plačiau apie pristatymo sąlygas skaitykite žemiau.

PRISTATYMAS Į SIUNTŲ TERMINALUS

Kaina

Užsakymo pristatymas į siuntų terminalą Omniva - prie užsakymo sumos priskaičiuojamas pardavėjo nustatytas pristatymo mokestis.

Paslaugos užsakymas

Pateikiant užsakymą, pasirinkite Omniva siuntų terminalą iš pateikto sąrašo. Kai užsakymas bus pristatytas į Jūsų pasirinktą terminalą, gausite SMS žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą iš terminalo galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu paros metu. 

Pristatymo laikas

Siunta į pasirinktą terminalą pristatoma per 2-3 darbo dienas po jos išsiuntimo. Apie siuntos išsiuntimą informuojame Jus automatine žinute nurodytu el. paštu. 

Svarbu! Siunta terminale saugoma 7 dienas nuo informacijos Jums SMS žinute išsiuntimo. Per šį laiką neatsiėmus siuntos, ji grąžinama atgal pardavėjui. Tokiu atveju, už pakartotinį siuntimą, skaičiuojamas papildomas 3 EUR mokestis. 

PRISTATYMAS UŽ LIETUVOS RIBŲ

Užsakymo pristatymas Europos Sąjungoje. Siuntos pristatomos DHL kurjeriu. Siuntimo kaina apskaičiuojama individualiai, automatiškai,  užsakymo formavimo metu, įvedus prekių pristatymo adresą. Pateikiant užsakymą, būtinai nurodykite adresą ir pašto kodą, kuriuo pageidaujate gauti prekes Europos Sąjungoje.

Užsakymo pristatymas ne Europos Sąjungoje. Siuntos pristatomos DHL kurjeriu. Siuntimo kaina apskaičiuojama individualiai, automatiškai, užsakymo formavimo metu, įvedus prekių pristatymo adresą. Užsakant siuntas į ne Europos Sąjungos šalis, gali būti taikomi papildomi prekių muitinimo procedūros mokesčiai, kai prekės atkeliauja į Jūsų šalies muitinę. Už prekių išmuitinimą ir su šiuo procesu susijusius mokesčius atsako Pirkėjas.

DHL EXPRESS pristatymo laikas

Siunta pasirinktu adresu pristatoma per 1-3 darbo dienas po jos išsiuntimo.

DHL ECONOMY pristatymo laikas

Siunta pasirinktu adresu pristatoma per 4-7 darbo dienas po jos išsiuntimo.